Візантійська гілка
Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара
Чернечої Родини Воплоченого Слова
УГКЦ

Події


Візит блаженнішого Святослава на ПКМ

22 грудня 2017 р. Б., в день Непорочного Зачаття Богородиці, парафія Кирила і Методія (Крихівці, Івано-Франківськ) була переповнена людьми … Священики, монахині, парафіяни і гості, старші і молодші… 
Чому? Бо до нас приїхав Глава Української Греко-Католицької церкви – Блаженніший Святослав.
І кожен прийшов сюди… до Батька…

Детальніше...

"На допомогу дітям, що в потребі Папа вас закликає..."

У нас, на парафії Різдва Христового (м.Івано-Франківськ), на парафії св. Кирила і Методія (Крихівці, Івано-Франківськ), та на парафії «ВСІХ СВЯТИХ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ» (м. Стрий), вже не один рік діє папське діло - Місійне Дитинство.

Детальніше...

"Місія - це завжди пригода..."

7 грудня 2017 року ми зустрічали наших сестер-місіонерок з Казахстану й Таджикистану. Кілька днів тому вони приїхали в Україну відвідати наші спільноти, а цього дня прибули  до Івано-Франківська.

Детальніше...

« Світ не можна змінити без духу євангельських рад...»

3 грудня 2017 року у м. Одеса одна з наших кандидаток, Настя, мала облечини у храмі св. Архистратига Михаїла, парохом якого є її батько – отець Олександр Смеречинський. Отець вже багато років є морським капеляном. Він був дуже щасливим, що облечини його дочки відбулися саме у цьому маленькому храмі, де зародилося її покликання до богопосвяченого життя. Для Одеси це була дуже велична подія, бо це перші облечини сестри-монахині у цьому великому портовому місті.

Детальніше...

Переможці Всеукраїнської гри "Що? Де? Коли?"

2 грудня 2017 року у Львові відбувся всеукраїнський конкурс "Що? Де? Коли?" і наша команда з парафії "ВСІХ СВЯТИХ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ" (м. Стрий) здобула перемогу!

Детальніше...

«Ви - світло світу»

В неділю, 26 листопада 2017 року, шестеро наших новичок мали облечини на парафії св. Кирила і Методія (Крихівці, Івано-Франківськ).

Детальніше...

Духовні вправи для отців Згромадження Воплоченого Слова

З 20 по 24 листопада 2017 р.Б. у нашому монастирі у м. Бурштин проводилися духовні вправи для отців Воплоченого Слова.
Проповідував о. Даніель Сіма (ВС), член Генерального уряду отців, який викладає в семінарії Згромадження Воплоченого Слова в Італії (Montefiascone) для  наших семінаристів та сестер.

Детальніше...

Посвячення нової їдальні у нашому будинку "Матері та дитини"

    5 листопада 2017 р.Б. у нашому будинку «Матері та дитини» (с. Горохолина, Богородчанський р-н, Івано-Франківська обл..) відбулося посвячення нової їдальні. Дякуючи Богові, а також нашим жертводавцям, ми змогли зробити їдальню для наших дітей та матерів більшою, а ще такою гарною та затишною.

Детальніше...

"Лицарі ПКМ" здобули ІІІ місце на єпархіальних змаганнях «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» у Івано-Франківську

     4 листопада 2017 р.Б. у м. Івано-Франківську відбулися єпархіальні змагання «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» з темою «Чеснота чи гріх?». У цій грі брали участь 16 команд молодшої групи (10-13 р.) та 17 команд старшої групи (13-17 р.) з різних деканатів Івано-Франківської Архиєпархії.

Детальніше...

Гра «Що? Де? Коли?» на парафії св.. Кирила і Методія (Крихівці, Івано-Франківськ)

Останніх пару років наша Греко – Католицька Церква проводить різні інтелектуальні ігри та змагання. Завжди обирається певна тема для вивчення, щоб діти та підлітки могли поглиблювати свої знання з католицької доктрини, щоб могли формуватися і старатися жити справжніми християнськими цінностями.

Спочатку проводилися «брейн – ринги», а цього року вирішили зробити новинку – гру «Що? Де? Коли?» з дуже цікавою темою «Чеснота чи гріх?».

За основу було взято матеріал з Катехизму УГКЦ «Христос - наша Пасха»

Цієї неділі, 29 жовтня 2017 р.Б., ми провели цю гру у нас, на парафії св. Кирила і Методія у Крихівцях (Івано-Франківськ).

Детальніше...

Розробка та підтримка MDesign Studio